QNB Finansbank Taşıt Kredisi Kampanyası 2017

yorumsuz
422 gösterim

QNB Finansbank tarafından 2017 yılı boyunca geçerli olacak şekilde piyasaya sunulan taşıt kredisi kampanyasında, bireylerin hayalini kurdukları sıfır km araçlar ya da yaşı beşi geçmeyecek şekilde alınabilecek ikinci el araçlar için finansman desteği sunulmaktadır.

Sabit gelir ile çalışan ya da ticari işletme sahibi olan kişilerin gelir durumlarını bankaya ibraz etmelerinin ardından başvuru yapacakları QNB Finansbank taşıt kredisi için, uygun faiz oranları ve 48 aya kadar vadelendirme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Bankanın geliştirmiş olduğu taşıt kredisi kampanyası hakkında belirtilen detaylar şu şekildedir.

  • QNB Finansbank taşıt kredisi başvurusu sonuçlanan müşterilere yalnızca TL cinsinden ödeme yapılacaktır.
  • Kredi paketinde maksimum vade süresi 48 aydır.
  • Kredi, binek ya da hafif ticari araçlar için kullanılabilir.
  • Sıfır km araç alacak olan bireyler, araçlarının nihai fatura bedellerinin 50 bin liraya kadar olan bölümü için %70, 50 bin liranın üzerindeki değerleri için ise %50 tutarında kredi desteği alabilmektedir.
  • İkinci el araç alacak olan vatandaşlarımız, aracın değerinin yerine kasko bedeli üzerinden kredilendirilecektirler.
  • Sıfır km ile en fazla beş yaşa kadar olan araçlarda, 48 aylık vade seçenekleri bulunurken, araç yaşı 6 ya da 8 arasında olan modeller için araç yaşı ile vade süresi 10 yıldan fazla olmayacak şekilde vadelendirme yapılacaktır.
  • Kredi işlemlerinde araç teminat olarak kabul edilecektir.
  • Başvuru yapacak olan kişiler, sıfır km araçlar için proforma faturaları, ikinci el araçlarda ise araç ruhsat fotokopisi ile satış işlemi gerçekleşmişse noter satış senedini banka şubelerine getirmelidir.
  • Başvuru yaparken bankaya sunulması gereken diğer belgeler ise, kimlik belgesi, ikametgah kayıt belgesi ile maaş bordrosudur.

QNB Finansbank taşıt kredisi başvurusu yukarıdaki şartlar ve belgelerin sunulmasının ardından mümkündür. Örnek bir hesaplaa yapacak olursak; 20 bin liralık taşıt kredisi başvurusunda, bankanın uyguladığı faiz oranı %1,35, seçilen vade süresi 24 ay ve taksit tutarı da 1.012,45 TL olacaktır.

Bu şartlarda alınacak olan taşıt kredisinin toplam maliyeti ise; 24.298,81 Türk Lirası olacaktır. Düşük faiz avantajı ile daha ucuza alacağınız bu konut kredisi için doğrudan banka şubelerine gitmeniz yeterlidir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (2 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın