Halkbank Halk Günü İhtiyaç Kredisi

yorumsuz
723 gösterim

Halkbank, yılın her döneminde başvuruların yapılabildiği kredi paketlerinin yanı sıra, dönemsel olarak özel kredi paketleri de sunmaktadır. Şuan geçerli olan Halk Günü İhtiyaç Kredisi paketi ile bildiğimiz Halkbank, ihtiyaç kredisi kapsamında başvuru yapacak olan müşterilerine, %1,13 gibi düşük faiz oranlarından başlayarak hizmet sunmaktadır.

Halkbank’ın kuruluş yıl dönümüne özel olarak geliştirilen ve hala geçerliliği bulunan bu kredi paketi için, üst başvuru limiti olarak 79 bin lira belirtilmiştir. Ayrıca, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler için SMS, internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da Halkbank Telefon Bankacılığı üzerinden başvuru yapılması da mümkündür.

En az bin lira en fazla da 79 bin liralık başvuru yapacağınız Halk Günü İhtiyaç Kredisi paketine, sms üzerinden başvuru yapmak isteyen kişiler, HALK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numalaraını, aylık sabit gelir bilgilerini ve kredi başvurusu yapmak istedikleri tutarı birer boşluk bırakarak yazmalı, sonrasında da bu mesajı 3452’ye göndermelidir.

SMS üzerinden yapılacak olan bu başvurular, tamamen ön başvuru niteliğinde değerlendirilecek ve Halkbank’ın kredinize onay vermesi halinde, gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınız ile birlikte banka şubelerini ziyaret etmeniz gerekecektir.

Kredi paketi için başvuru yapacağınız diğer kanallar olan Halkbank internet sitesi ve Halkbank telefon bankacılığı hizmetlerinde de, aynı şekilde ön başvuru niteliğinde işlem yapılacak ve onaylanan kredinin teslim alınması için istenen belgeler ile birlikte banka şubelerinin ziyaret edilmesi gerekecektir.

Halkbank Halk Günü İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Halkbank Halk Günü İhtiyaç Kredisi adı altında sunulan ve %1,13’lük faiz oranından başlayan kredi paketi için örnek bir hesaplama yapacak olursak; 79 bin liralık kredi başvurusu ve 48 aylık vade seçeneği için şu tablo karşımıza çıkacaktır.

  • Başvurulan Miktar: 79 Bin Lira
  • Vade Zamanı: 48 Ay
  • Faiz Oranı: %1,18
  • Kredi Tahsis Ücreti: 414,75 Türk Lirası
  • Yıllık Toplam Maliyet Oranı: %18,3798
  • Aylık Taksit Bedeli: 2.279 Türk Lirası

Eğer sizler de bu şartlar ile Halkbank’ın ihtiyaç kredisi hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, gelir durumunuzu gösteren belgeleri ve nüfus cüzdanınızı alarak Halkbank şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Haziran 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (2 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın