Düşük Faizli Taşıt Kredisi Veren Bankalar

yorumsuz
311 gösterim

Ulaşım giderleriniz günden güne artıyor ve bundan dolayı bir araca ihtiyaç duyuyorsanız, en uygun faiz koşulları ile bir taşıt kredisi almanız gerekmektedir.

Her ay ulaşım için harcadığınız masrafları biriktirip ya da kredi taksitinizi bu birikimler ile ödeyerek sahip olacağınız otomobiliniz için ülkemizdeki bankaların tamamı sizlere kredi desteği sağlayacaktır.

Fakat sizler düşük faizli taşıt kredisi almak ve borcunuzu öderken zorluk çekmek istemiyorsanız, aşağıda belirteceğimiz bankaların fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

  1. ING Bank Taşıt Kredisi: ING Bank tarafından sunulan taşıt kredisinde, hem sıfır km hem de ikinci el araçlar için başvuru yapılacaktır. Kişilere sunulacak kredinin belirlenmesi amacıyla sıfır km bir araç alacak kişilerin aracın proforma faturası ile şubelere gelmesi yeterlidir. İkinci el araç alacak kişiler ise, doğrudan kasko değerini gösteren belge ile şubelerden başvurusunu tamamlayabilir. Bankanın size sağlayacağı kredi avantajları ise, 3 aydan 48 aya kadar uzatılabilen vade seçenekleri ve %1,08’lik faiz oranıdır.
  2. Vakıfbank Taşıt KredisiDüşük faizli taşıt kredisi almak isteyenlerin uğrak noktalarından birisi olan Vakıfbank, 48 ay vade seçeneği ve %1,11’den başlayan faiz oranları ile hizmet sunmaktadır. Sıfır km araçlar için sunulan %1,11’lik faiz oranı, ikinci el araçlar için ise %1,13’ten başlamaktadır. Kredi için başvuruların doğrudan Vakıfbank şubelerine yapılması gerekmektedir.
  3. Ziraat Bankası Taşıt Kredisi: %1,13’ten başlayan faiz oranları ile 3 ay ertelemeli taşıt kredisi imkanlarından faydalanmak isteyen kişilerin doğrudan Ziraat Bankası şubelerine gitmesi gerekmektedir. Sıfır ya da en fazla 8 yaşında olan araçlar için yapılack taşıt kredisi başvurularında, bankanın sunduğu 48 aylık vade seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.
  4. İş Bankası Taşıt Kredisi: Türkiye İş Bankası tarafından hazırlanan düşük faizli sıfır ve ikinci el taşıt kredisinde, faiz oranları %1,22’den başlarken vade süresi olarak en az 3 en fazla 48 aylık imkanlar sizlere sunulmaktadır.

Bahsetmiş olduğumuz dört banka, yeni bir araç almak isteyen kişilere en uygun faiz oranlarını sunan bankalar sıralamasında ilk sıraları almaktadır.

Bu bankaların hizmetlerinden faydalanarak siz de hayalinizdeki otomobile kavuşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (3 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın