3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

yorumsuz
202 gösterim

Ülkemizde vatandaşlarımız tarafından bankalara yapılan kredi başvurularında en çok ihtiyaç kredileri tercih edilmektedir. Genel itibariyle 50 bin lira sınırına kadar başvuruların yapılabildiği bu kredi paketinde, 48 aylık vade seçenekleri ve her zaman için uygun faiz oranları bizlerin karşısına çıkmaktadır.

Fakat, ihtiyaç kredisi için başvuru yapacak olan kişilerin kriter olarak belirlediği durumlardan birisi de, kredi borcunun daha ileri bir tarihte ödenmeye başlanmasıdır. Genellikle 3 ay ertelemeli kredi olarak da duyduğumuz bu hizmetlerde, kredinin teslim alınmasından sonraki vade zamanında değil, doğrudan 3 ay sonraya denk gelen vade zamanında ilk ödeme yapılmaktadır.

3 ay ertelemeli kredi ise ne yazık ki her banka tarafından verilmemektedir. Dönem dönem kredi kullanımının arttırılması ya da talebin karşılanması için geliştirilen özel kredi paketlerinde karşımıza çıkan bu hizmet, şuan için ING Bank, Akbank, Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından verilmektedir.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi

ING Bank, ihtiyaç kredisi paketlerinde ertelemeli olarak ödeme imkanını sizlere sunmaktadır. 50 bin liraya kadar 48 aylık vade seçeneğinden faydalanarak yapacağınız kredi başvurularında, size sunulan bir diğer önemli hizmet ise faiz oranlarıdır. %1,15’lik faiz oranı şuan için karşımıza çıksa da, kişilerin kredi notları ne kadar yüksekse bu faiz oranı bir o kadar gerilemektedir. Bundan dolayı kredi notu iyi olan kişiler yeni bir kredi kullanmak için doğrudan ING Bank şubelerine giderek gelir belgeleri ve kimlikleri ile kredi başvurularını tamamlayabilirler.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Akbank tarafından sunulan ertelemeli kredi paketinde, %1,19’luk faiz oranı ile 48 aylık vade süresi sizleri beklemektedir. Akbank Direkt mobil uygulaması, Akbank internet bankacılığı ve şubelerden yapacağınız başvurularda, 50 bin liraya kadar kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) 3 Ay Ertelemeli Kredi

Şubesiz bankacılık hizmeti ile daha fazla müşteri sayısına ulaşan TEB, 3 ay ertelemeli kredi fırsatlarıyla da müşterilerine ayrıcalık sunmaktadır. Bankaya yapılacak olan başvurularda, kredinizin miktarı ne olursa olsun bu erteleme şansından faydalanabilirsiniz. Fakat, burada temel şart, 3 aylık erteleme de dikkate alındığı zaman, borcun süresinibn 48 ayı geçmeyecek olmasıdır.

Bir önceki yazımız olan Borç transfer kredisi veren bankalar ve yapmanız gerekenler? başlıklı makalemizde borç kapatma kredisi, borç kredisi ve borç transferi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Temmuz 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (4 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın