Aktifbank Anında Gelir Belgesiz Kredi

yorumsuz
1.040 gösterim

Yeni işten çıkan, düzenli olarak bir işte çalışmayan ya da sigortalı olarak çalışmadığı için gelir belgesi alamayan bireylerin bankalardan kredi alması bilindiği gibi son derece zordur. Gelir durumlarını gösteremediklerinden dolayı ön onay alınmış olsa bile kredilerini teslim alamayan kişiler, Aktifbank’ın hazırlamış olduğu kredi paketi ile hızlı bir şekilde alabilirler. Aktifbank, banka sicilinde devam eden bir cezası olmayan kişiler için hazırlamış olduğu N Kolay Kredi ismindeki kredi paketinde, 30 bin liraya kadar tüm ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde dönüş yapmaktadır.

Aktifbank isminin yeni yeni duyulması ve bankanın her noktada şubesinin olmamasından dolayı başvuru yapacak kişilerin bazı tereddütleri olduğu bilinmektedir. Fakat, bulunduğunuz bölgede hiçbir şekilde Aktifbank şubesi olmasa bile kredi almanız ya da aldığınız kredinizi ödemenizde hiçbir engel bulunmamaktadır.

Çünkü, bankanın onaylamış olduğu kredileri, PTT, Aktifbank ya da Vakıfbank şubelerine giderek kimliğiniz yardımıyla tahsilat yapabilirsiniz. Bankaların yapmış olduğu anlaşmadan dolayı, Aktifbank’ın onayladığı kredilerinizi teslim alırken şubelerden, kredi borcunuzu öderken de söz konusu bankaların ATM noktalarından kısa sürede işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Belgesiz ihtiyaç kredisi için Aktifbank’ın internet sitesine giriş yapmanız yeterlidir. Tamamen internet ortamında sizden istenen bilgileri doldurduktan sonra yapacağınız başvurunuzu, 30 bin liraya kadar ve en fazla 48 ay vade seçeneği ile yapabilirsiniz. 30 bin liralık bir kredi için örnek hesaplama yapacak olursak da şu tablo karşımıza çıkacaktır.

  • Kredi Tutarı: 30.000 TL
  • Vade Süresi: 12
  • Faiz Oranı: %2,25
  • Aylık Borç Ödemesi (Taksiy): 2.968,70 Türk Lirası
  • Toplam Ödenecek TutaR: 35.624,45 Türk Lirası

Yukarıdaki tablo sizin için uygun koşulları içeriyorsa, hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Belgesiz ihtiyaç kredisi imkanı sunan Aktifbank, müşterilerinden yalnızca banka sicillerinin temiz olmasını ve daha önce bir kredili ürün kullanmış olmasını istemektedir.

Eğer kullandığınız bir kredi kartınız varsa ya da daha önce kullanmış olduğunuz bir kredi ya da kredi kartı olmuşsa, kredi notunuzda yapılacak incelemeler sonucunda başvuru sonucunuz anında size bildirilecektir. Banka, yapılacak başvurularda kredi notunun düşük olmasının kredi alınmasına engel olmadığını da açıkça belirtmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Temmuz 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (2 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın