Aracın Tamamına Kredi Veren Bankalar

yorumsuz
594 gösterim

Yeni bir araç almak isteyen kişilerin hazırda bulunan bir birikimleri yoksa, doğrudan bankalara başvurarak bir taşıt kredisi için başvuruda bulunmaktadırlar. Alınacak taşıt kredisi ile birlikte beğendikleri arabayı satın alacak kişiler ise, bankalarda farklı bir durum ile karşılaşacaktır.

Çünkü, bankaların taşıt kredisi kapsamında sunmuş olduğu kredilerde, aracın tamamı için değil, yalnızca %70’lik kısmı için finansman desteği sağlanmaktadır. Bu da birikimi olmayan kişilerin ek bir kredi başvurusunda bulunmasını ya da elden borç almasına neden olmaktadır. Aracın tamamına kredi almak isteyen kişilerin sayısının günden güne artması ise, bankaların otomobil üreticileri ile anlaşmasına neden olmuştur.

Bankaların otomobil üreticileri ile yapmış oldukları anlaşmaların sonucunda, sıfır km araçlarda aracın tamamına kredi alınması mümkün olmuştur. Şuan sıfır km araçlarda %100 miktarda kredi desteği sağlayan bankalara baktığımız zaman; ING Bank, Yapı ve Kredi Bankası, QNB Finansbank ve Koç Finans karşımıza çıkmaktadır.

Koç Finans Aracın Tamamına Kredi Fırsatı

Koç Finans tarafından sıfır km araçlar için geliştirilen kredi paketinde, satın alacağınız araç bankanın belirlediği modellerde ve markalarda ise, aracınızın toplam değeri ne kadar ise, o kadarlık bir kredi alabilmeniz mümkündür. Koç Finans tarafından belirlenen bu modellere baktığımızda; Citroen, Peugeot, Opel, Hyundai, Fiat, Volvo, Honda, Kia, Ford ve Nissan gelmektedir. Bu markadaki bir aracı satın almak istediğinizde, Koç Finans şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bankanın size sunacağı taşıt kredisinde, en az 3 en faza da 48 aylık vade seçeneği bulunmaktadır. Eğer bu şartlar altında bir kredi kullanmak istiyorsanız, aşağıda belirteceğimiz belgeleri hazırlayarak, banka şubesinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Gerçek kişiler için yapılacak başvuru işlemlerinde, ikametgah belgesi, gelir belgesi, nüfus cüzdanı ve kişi adına kayıtlı son 3 aylık dönemden birisine ait olan doğalgaz, elektrik, telefon veya su faturası.
  • Tüzel kişilerin yapacağı kredi başvurularında ise; Ticaret sicil gazetesi, iş telefon faturası, gelir durumunu gösteren belge ve son 6 aya ait olan oda kayıt belgesi.

Yukarıda belirtilen belgeler ile birlikte Koç Finans şubelerine giderek, aracın tamamına kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Temmuz 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (3 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın