BKM Express Nedir ve Nasıl Kullanılır?

yorumsuz
256 gösterim

BKM Express’in çok sayıda avantajlı yanları bulunmaktadır. Özel bir ödeme sistemi olan BKM Express, sisteme üye olan kullanıcıların kredi kartı bilgilerini sisteme kaydetmektedir. Böylece sistem üzerinde kayıtlı olan bilgiler doğrultusunda farklı alanlardan tekrar tekrar girmek zorunda kalmayacaksınız. Özellikle çok sık internet üzerinden alışveriş yapan bireyler için uygun bir sistemdir.

İnternetten alışveriş yapan bireyler, kredi kartı bilgilerini vermek istemezken sisteme kayıtlı oldukları için kart bilgileri koruma altına alınmaktadır. Bu sistem sayesinde kredi kartınızı yanınızda taşımanıza gerek yoktur. Kredi kartınız yanınızda olmadan da alışveriş yapmanız mümkündür. Bu sistem tamamen ücretsiz olarak devreye girmiştir. Herhangi ücret ödemek zorunda kalmadan kolay ve hızlı ödemeyi güvenli hale getireceksiniz.

BKM Express’i kullanmak için üye olmanız yeterlidir. Üye olma işlemini de kısa sürede yapabilirsiniz. İnternet üzerinden BKM Express’in sitesine girerek üye ol linkine tıklayacaksınız. Ardından istenilen bilgileri doğru bir şekilde dolduracak ve sisteme üye olacaksınız. İstenilen bilgiler ise TC kimlik numarası, cep telefonu, e- posta adresi ve güvenlik kodudur. BKM Express nasıl kullanılır hakkında bilgi sahibi olduktan sonra avantajlı yanlarını öğrenerek bilinçli bir kullanıcı haline geleceksiniz.

Sistemin sunmuş olduğu en büyük avantajlardan birisi hiçbir ücret ödemek zorunda olmayışınızdır. Kredi kartını kullanarak alışveriş yapmak istediğiniz de sadece BKM Express’in sistemine giriş yapacaksınız. Giriş yaparken e-posta adresinizi ve oluştuğunuz şifreyi girmeniz yeterli olacaktır. Kullanmak istediğiniz kredi kartınızı seçerek ödemenizi kolay bir şekilde yapacaksınız. BKM Express’in ödeme işlemini kısa sürede yapması bireyler için oldukça avantajlı bir durumdur.

Kredi kartı numaranızın tamamı ve kredi kartı numaranızın son kullanma tarihi gibi bilgiler sisteme girilmediği için güvenlik açısından herhangi bir problem oluşması önlenmiş olur. Güncelenen bu sistemde oluşan kampanyaları öğrenmek için avantajlı olan koşullardan yararlanacaksınız. Aynı zamanda alışverişinizi yaparken indirimlerden de yararlanacaksınız.

BKM Express sayesinde online siteler üzerinden güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayacaksınız. Aynı zamanda alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerinizi sitelere vermek zorunda kalmadan işleminizi yapacaksınız. Limitiniz kadar harcama yaparken güvenli alışverişi sisteme girerek yapmanız mümkündür.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Ağustos 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (1 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın