Akbank Axess Kredi Kartı İptali 2017

yorumsuz
903 gösterim

Bireylerin günlük alışverişlerinde kolay bir şekilde kullanabileceği ve ödeme kolaylığının sunulduğu bir kart olan Axess, nakit avans ihtiyaç desteği de sağlamaktadır. Aylık olarak ödenen faturaları otomatik ödeme talimatı ile ödeyebilirsiniz. Birden fazla avantajlı yanının bulunması bireyleri bu karta yöneltmektedir. Fakat bazı müşteriler bu kartın sunmuş olduğu avantajlardan memnun kalmayabilir. Bu durumda yapılması gereken işlem oldukça nettir.

Axess kredi kartı iptali ile kartın işlevlerini sona erdirebilirsiniz. Kredi kartını kullanmak istemediğiniz durumlarda iptal işlemi gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı sahipleri kartın iptalini istedikleri durumlarda gerçekleştirebilirler. Farklı yollar ile kartınızı pasif hale getirmeniz mümkündür. Gerek müşteri hizmetleri aracılığıyla gerekse şubeye giderek birebir görüşme halinde kartınızı kısa sürede iptal ettirebilir, kullanıma kapatabilirsiniz.

Kredi kartını iptal ettirmek için kartınızda herhangi bir borç bulunmaması gerekir. Böylece kredi kartı iptali için bankanın şubesine giderek talebinizi bildireceksiniz. Bu işlemi telefon bankacılığı yoluyla da yapmanız mümkündür. Böylece zaman kaybı yaşamadan kısa sürede işleminizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Axess kredi kartı iptali için telefon bankacılığını kullanacak olan müşteriler 444 25 25 veya 0850 222 25 25 numaralı telefonu arayarak irtibata geçebilirsiniz.

Sesli yanıt sistemi kullanılırken banka müşterisinin istediği talep doğrultusunda işlemler yapılır. Görevli olan müşteri temsilcisi aracılığıyla kredi kartı iptali gerçekleştirilmektedir. Günün her saatinde arayabileceğiniz müşteri hizmetleri size yardımcı olacaktır. Banka yetkilileri ilk olarak müşterilerinin kimlik tespitini yapmaktadır. Daha sonra belirtilen kredi kartı kapatılarak tamamen pasif duruma getirilir. Axess kredi kartı iptalinin başka bir yolu daha bulunmaktadır.

Akbank şubeleri aracılığıyla genel müdüre dilekçe yazılmaktadır. Bu dilekçe de isteğinizi talep edeceksiniz. Kredi kartı iptalini gerçekleştirmek için bu yol tercih edildiğinde kısa bir süre sonra merkez tarafından müşteri aranarak kartın iptali için onay almaktadır. Onayınızı verdikten sonra kartınız iptal olacaktır.

İnternet bankacılığında olduğu gibi bankanın mobil uygulamasını da kullanarak kartın iptalini isteyebilirsiniz. İnternet bankacılığı aracılığıyla ekran üzerinde bulunan kredi kartını seçerek kart ile ilgili birden fazla işlem yapabilirsiniz. Kredi kartınızın iptali de bu işlemler arasında bulunabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Ağustos 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (19 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın