CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

yorumsuz
301 gösterim

Her geçen gün kredi kartı kullanan kişi sayısı giderek artmaktadır. Kullanım alanın artmasıyla birlikte tercih eden kişi sayıda doğru orantılıdır. Bu durumda kimi zaman alışverişlerde kullanılan kimi zaman ise çeşitli ödemelerde kullanılan kredi kartları giderek donanımlı hale gelmektedir. Bankaların uygulamış olduğu çeşitli kampanyalar ve promosyonlar bireyleri kredi kartı kullanımına teşvik etmektedir.

CEPTETEB kredi kartı başvurunuzu yapabilmek için birden fazla yol bulunmaktadır. CEPTETEB kredi kartı başvurusunu yapmak için gerek internet sitesinden yardım alabilir gerekse müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi bildirebilirsiniz.

CEPTETEB bankasının resmi internet sitesine girerek kısa sürede başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Karşınıza çıkan ekranda on bir haneli TC kimlik numarasınızı gireceğiniz bir alan bulunmaktadır. Ardından cep telefonunuzu girecek ve resim gösterilen güvenlik kodunu girerek işleminizi bitireceksiniz. Bilgilerinizi doğru bir şekilde girdiğinizde devam butonuna basacak ve cep telefonunuza onay mesajı gelecektir. Bu mesajda size kod gönderilecektir. Bu kodu yazarak devam butonuna bastığınızda doğrulama işlemini yerine getirmiş olacaksınız. Sizden kısa bir forum doldurmanız istenecektir.

Bu forumda çalışma bilgilerinizi, adres bilgilerinizi ve kimlik bilgilerinizi belirteceksiniz. Böylece kredi kartı başvurunuzu tamamlamış olacaksınız. CEPTETEB kredi kartı başvurusu için müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. CEPTETEB müşteri hizmetlerine 0850 222 29 29 nolu telefondan ulaşmanız mümkündür.

Müşteri hizmetlerinin yönlendirmesiyle birlikte kredi kartı başvurunuzu bildirecek ve işleminizi kısa sürede gerçekleştireceksiniz. Talep ettiğiniz kredi kartı en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. Kredi kartınızı kolay bir şekilde aktif hale getirirken bu işlemi bireysel olarak yapabilir, kartınızı kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

CEPTETEB kredi kartı başvurunuzun sonucu öğrenmek için yine internet sitesinden veya müşteri hizmetlerinden yararlanacaksınız. Yapmış olduğunuz başvurunun sonucunu merak ediyorsanız basit bir şekilde sorgulayarak öğrenmeniz mümkündür. İnternet üzerinden sorgulamak istiyorsanız başvurum nerede bölümünü inceleyeceksiniz.

Böylece sorgulama işlemini yaparak sonucunuzu kısa sürede öğrenebilirsiniz. Sorgulama esnasında bazı bilgileri sunmanız gerekecektir. Ekranda çıkan TC kimlik numarası kısmını, cep telefon numarası kısmını ve onay kodunu doldurarak sonucunu öğrenmek için işleminizi tamamlayacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (2 oy verildi, ortalama: 4,50 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın