KuveytTürk Sağlam Kredi Kartı Özellikleri ve Başvuru Şekilleri

yorumsuz
313 gösterim

KuveytTürk katılım bankasının kredi kartı olan Sağlam Kart, özellikleri ve birden fazla avantajlı yanı ile müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Çok sayıda avantajlı yanı bulunan bu karttan yararlanmak için başvurunuzu anında yapabilirsiniz. KuvetTürk katılım bankasının şubesine giderek başvurunuzu yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda KuveytTürk Sağlam kredi kartı başvurusunu yaparken müşteri hizmetlerinden de yararlanmanız mümkündür.

0850 251 01 23 nolu telefondan irtibata geçerek kart hakkında bilgi sahibi olmanız da mümkündür. İnternet sitesinden başvurunuzu yapmak istediğiniz de ekranda karşınıza çıkan bireysel menüsüne giriş yaparak kartlar butonuna tıklayacaksınız. Bu kısımdan Sağlam Kart bölgesine giriş yaparak hemen başvur butonunu tıklamanız yeterli olacaktır.

Birçok alanda avantajlı yanları bulunan bu kredi kartı eğitim ve sağlık sektöründe yapılan harcamalarda bireye 5 taksit imkanı sunmaktadır. Bu durumun geçerli olması için harcama limitinizin 100 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Her ay KuveytTürk Sağlam Kredi Kartınızdan yapacağınız 200 TL ve üzeri harcamalarınızda, borcunu zamanında ödeyen kart sahiplerine 1 yıl boyunca bu şekilde devam ettikleri takdirde 50 TL hediye altın puan vermektedir.

Aynı zamanda nakit avans imkanı da bulunmaktadır. KuveytTürk Sağlam Kredi Kartının taksit imkanları da geniş olurken altın puan sayesinde ekstra gelir sağlanabilir. Bu kart için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Kredi kartı borcunuzun asgari ödeme oranı %100 ‘dür. Borcunu ödemeyen bireyler için %2,34 oranında gecikme cezası uygulanmaktadır. İndirim ve kampanyalardan yararlanmak için internet adresinden takibinizi yapabilirsiniz. Peşin olarak yapılan alışverişler bu kredi kartı ile taksitlendirilebilir.

Bunun için yapmanız gereken birkaç işlem bulunmaktadır. Cep telefonunuzdan kısa mesaj atarak taksitlendirme işlemini aktif hale getirebilirsiniz. Taksit yazıp bir boşluk bırakıp Sağlam kredi kartınızın son dört hanesindeki rakamı yazıp boşluk bırakıp taksit sayısını yazacaksınız.

KuveytTürk Sağlam kredi kartı özellikleri bir hayli fazla olurken altın puandan da faydalanacaksınız. Sağlam kart ile yapacağınız alışverişlerde altın puan kazanılmaktadır. Zamanla biriken altın puanları 10 TL’ye ulaştığında altın cari hesabınız varsa bu hesaba aktarılmaktadır. Altın puan şartlarına uyarak birikiminizi de yapmanız mümkündür.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (5 oy verildi, ortalama: 4,80 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın