İşCep Uygulaması Nedir? Hangi İşlemler Yapılır?

yorumsuz
934 gösterim

Telefonunuza yükleyebileceğiniz İşCep uygulaması ile şubeye gitmeye gerek kalmadan çok sayıda işleminizi bu yolu kullanarak yapabilirsiniz. Oldukça hızlı ve güvenli olan bu uygulama kolay bir dile sahiptir. Bu sebepten dolayı uygulamayı anlamakta zorluk çekmeyeceksiniz. İş Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu bu uygulamadan yararlanmak için kısa sürede telefona veya tabletinize indirerek uygulamayı aktif hale getirebilirsiniz. Online bankacılık işlemleri ile hayatınızda kolaylıkların yer aldığını gözlemleyeceksiniz.

İşCep uygulamasını indirdikten sonra bazı güvenlik aşamaları ile karşılaşacaksınız. Karşınıza çıkan soruları yanıtlayarak uygulamayı aktif hale getireceksiniz. Uygulama aktifleştiğinde müşteri numaranızı ve şifrenizi belirleyeceksiniz. Banka tarafından size bir mesaj gönderilecektir. Mesajda yazılı olan kodu belirtilen alana yazarak onaylayacaksınız.

Hangi İşlemler Yapılır?

  • EFT / Havale işlemleri
  • Para transferi
  • Fatura ödeme
  • Hesap bilgilerini kontrol etme
  • Kredi kartı uygulaması
  • Fon alım-satım

Gibi birçok işlem yapmanız mümkündür. İşCep uygulaması hem bireysel hem de ticari müşterilere hitap eden bir uygulamadır. Yapılan güncellemeler ile program ileri boyutlara taşınmaktadır. Sürekli gelişmeye devam eden bu uygulama ile İş Bankası’nın şubelerine gitmeden birçok işleminizi kısa sürede yapacaksınız.

Genel olarak incelendiğinde ve İşCep uygulaması aktif bir şekilde kullanıldığında vakit kaybı yaşanmayacaktır. Havale ve EFT işlemlerinizi yaparken dikkat etmeniz gereken bir husus bulunmaktadır. Bu husus ise havale ve EFT gibi işlemlerin mesai saati içinde yapılmasıdır. İşCep uygulamasının kullanıcılarına sunmuş olduğu bir avantaj daha bulunmaktadır. Eğer İş kartınız yanınızda değilse ATM cihazlarından İşCep uygulamasıyla kartsız bir şekilde para çekme işleminizi yerine getirebilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama ile faturanızı da kolay bir şekilde ödeyebilecek ve kontrol edebileceksiniz. Fatura zamanını unutuyor ve ödemeleriniz aksıyorsa yapmanız gereken otomatik ödeme talimatına uymak olacaktır.

Fon alım satım işlemlerinizi de İşCep uygulamasını kullanarak yapmanız mümkündür. Güvenlik bakımından oldukça donanımlı olan bu uygulama sayesinde sorun yaşamadan istediğiniz işlemi yapma hakkına sahip olacaksınız. İşCep uygulamasına her giriş yapmak istediğiniz de telefonunuza kısa mesaj halinde kod yollanacaktır. Bu kodu belirtilen alana yazarak giriş yapabilecek, herhangi bir sorun yaşamadan işleminizi şubeye gitmeden halledeceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (1 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın