Halkbank SMS Bankacılığı Hizmetine Başvuru

yorumsuz
610 gösterim

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte bireyler, vakit kaybetmeden diledikleri işlemleri internet üzerinden yapabilmektedir. Bankacılık sektörüne gösterilen önem de bir hayli fazla olurken, internet ve diğer kanallarla birlikte kişiler, işlemlerini kısa sürede yapmaktadır. Kredi kartı başvuruları, kredi kartı borcu ödeme işlemleri veya pra transferi gibi birçok işlem internet üzerinden aktif bir şekilde yapılabilir hale gelmiştir. Son yıllarda ise SMS bankacılığı ile bireylerin karşına çıkan Halkbank, müşterilerine avantajlı yanlar sunmaktadır. Halbank SMS bankacılığı hizmetine başvuru yapmak için Halkbank’ın resmi internet sitesinden bilgi alabilir veyahut müşteri hizmetlerine ulaşarak yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Halkbank SMS bankacılığı hizmetinden yararlanmak için 0850 222 0 400 numaralı telefonu arayarak Halkbank müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bu şekile talebinizini bildirerek kısa sürede bankadan dönüş alabilirsiniz. Ayrıca Halkbank İnternet Bankacılığını da kullanarak talebinizi bildirmeniz mümkündür. İnternet Bankacılığına giriş yaparak E-posta, SMS menüsünü seçip  isteğinizi bu yolla bankaya iletebilirsiniz.  Kullanacağınız iki yöntem şekli de etkili ve basit olurken bireysel bir şekilde yapabilecek, herhangi bir vakit kaybı yaşamayacaksınız.

Halkbank SMS Bankacılığı Ücret Bilgisi

Talebiniz doğrultusunda işleminiz onayladığında Halk Bankası tarafından size verilen hizmetten yararlanabileceksiniz. Gönderilen mesajların karşılığı olarak ücretlendirme sistemi devreye girecektir. Bir kısa mesaj ücreti kadar bedel ödeyerek SMS Bankacılığından yararlanacaksınız. Taleplerinize ilişkin fiyatlandırma sistemi bazı durumlarda değişkenlik gösterebilir. Bu durumda yapmanız gereken Halk Bankası’nın resmi internet sitesine girerek ödeyeceğiniz bedeller hakkında bilgi sahibi olmaktır. Bu uygulamadan yararlanmak için belli bir operatöre geçmenize gerek yoktur. Halk Bankası operatör ayrımı yapmadan hizmetini sürdürmektedir.

Halkbank SMS Bankacılığında Yapabileceğiniz İşlemler

Hesaba gelen ve hesaptan çıkan olmak üzere iki kategoride hizmet verilmektedir. Hesaba gelen işlemlerde transfer, gelen yurtiçi ve yurtdışı havale, kredi kartı nakit avans, çek ve senet ödemesi ve SGK sağlık ödemesi gibi işlemlerden yararlanabilirsiniz.

Hesaptan çıkan işlemlerde ise hesap bilgiler, vadeli hesap kapama işlemi, vadeli hesaptan para çekme işlemi, altın alış, altın havale, döviz alış ve satış, EFT, kredi kartı ve fon alış, satış gibi hizmetlerden yararlanacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (1 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın