Cepte TEB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

yorumsuz
708 gösterim

Türk Ekonomi Bankası (TEB) kişilerin bankacılık işlemlerini sadece internet üzerinden ve ücretsiz bir şekilde yapabilmeleri için Cepte TEB faaliyetine başlamıştır. Bu hizmet, diğer bankalar tarafından da çalışmaları sürdürülen şubesiz bankacılık hizmeti adı altında gerçekleşmiştir. Kişiler başvuru işleminden sonra, hem Cepte TEB vadesiz mevduat hesabı için hem de Cepte TEB kredi kartı işlemleri için hizmet alabilecektir.

Ancak, kişilerin Cepte TEB için başvuru yapmasındaki asıl neden, sunulan krediler ve şartlarıdır. Cepte TEB kredi başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikli olarak banka şubelerine gitmek ya da kredi başvurusu için gereken evrakları toplamak için bir zaman harcamamaktadırlar. Çünkü, bankanın sunduğu Cepte TEB ihtiyaç kredisi hizmetlerinde, Cepte TEB müşterisi olmanız ve mobil uygulama üzerinden hesabınıza erişebiliyor olmanız yeterli olacaktır.

Cepte TEB kredi başvurusu için mobil uygulama hesabınızı ya da internet bankacılığı hesabınızı kullanmanız gerekmektedir. Burada Krediler menüsü üzerinden başvurunuzu yapabileceksiniz. Başvuru işlemleri sırasında, sizlerden bazı bilgiler talep edilecek ve bu bilgiler ışığında da kredi başvurunuz sonuçlandırılacaktır. Şube zorunluluğu ya da belge şartı olmaksızın alınabilecek kredilerde ise, kesinlikle kredi notu ve banka geçmişinizin iyi durumda olması şartı aranacaktır. Gelir belgesi olan kişiler bile şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi başvurusu yapacağından dolayı, banka sadece güvenilir müşterileri seçmek isteyecektir. Bunun için de Findeks sorgulaması onlara en güzel sonuçları doğuracaktır.

Cepte TEB kredi başvurusu sonrasında onay alırsanız, banka önce size bir kısa mesaj ile bilgilendirme yapacak ve ardından da Türk Ekonomi Bankası (TEB) müşteri hizmetleri tarafından aranacaksınız. Müşteri hizmetleri, size hem kullanacağınız kredi hakkında bilgilendirmeler yapacak hem de sizinle ilgili kredi başvuru formunda eksik kalan bilgileri dolduracaktır.

Müşteri hizmetleri ile görüşmenizi tamamladıktan sonra, maksimum 24 saat içerisinde Cepte TEB vadesiz mevduat hesabınıza onaylanan krediniz gönderilecektir. Sizler de ister Türk Ekonomi Bankası (TEB) ATM noktalarından paranızı çekebilecek isterseniz de banka hesabınızdan farklı bir hesaba ücretsiz havale yapabileceksiniz. Ödeme günlerinde ise vadesiz hesabınızdan otomatik ödeme işlemi yapılacaktır. Bundan dolayı ödeme zamanı geldiğinde kredi taksit miktarını banka hesabınızda bulundurmalısınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (4 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın