Aktifbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

yorumsuz
698 gösterim

Belgesiz ve kolay koşullarda kredi sunması ile tanıdığımız Aktifbank, aynı zamanda Passolig kullanıcılarına yönelik hazırladığı kredi paketleri ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bankanın bu hizmetlerinin yanı sıra en dikkat çektiği yönü ise, kendi resmi internet siteleri üzerinden kredi notu şartını çok da fazla önemsemediklerini açıklamalarıdır.

Bundan dolayı kişiler kredi notlarından dolayı bankalardan kredi alamadıklarında doğrudan Aktifbank’a başvuruda bulunarak ihtriyaçlarını karşılamaktadırlar. Aktifbank kredi başvurusu işlemlerinde, N Kolay Kredi paketi genellikle tercih edilen bir hizmettir. Belge ve şube şartının ortadan kaldırıldığı kredi paketinde, 30 bin TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçlarınıza yönelik başvurunuzu tamamlayabileceksiniz.

Aktifbank kredi başvurusu için 30 bin TL’lik sınır sizin için yeterliyse, doğrudan bankanın internet sitesine girmelisiniz. Burada başvuru sayfasına girdiğinizde, TC kimlik numaranız, cep telefonu numaranız, başvuruda bulunmak istediğiniz N Kolay Kredi miktarı ve gelir durumunuz hakkında bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. Ardından kredi başvuru sonucunuzu aynı ekran üzerinde görebileceksiniz. Banka kredi notuna her ne kadar çok önem vermese de sonuç işlemlerini etkileyen en temel unsur olarak banka sicillerini görmektedir. Bundan dolayı kara listede olan, yasal veya da idari takibe düşmüş borcu olan kişiler, kredi başvurularına olumlu bir sonuç alamayacaktır.

Aktifbank kredi başvurusu işlemlerinde yalnızca N Kolay Kredi yani 30 bin TL’ye kadar kredi hizmeti bulunmamaktadır. Bireysel ve Kurumsal kredi paketleri ile kişiler her türden ihtiyacına yönelik kredi başvurusunda bulunabilecektir.

Kredi başvurusuna onay alan ya da başvuru hazırlığında olan kişilerin ise en merak ettiği durum, Aktifbank’ın şube sayısıdır. Çünkü, Türkiye’nin her noktasında bir Aktifbank şubesine rastlamanız neredeyse imkansızdır. Durum böyle olunca da kişiler kredilerini nasıl teslim alacaklarını, borçlarını da nasıl ödeyeceklerini düşünmektedir. Eğer kredi başvurusu sonrasında onay alırsanız, ister Aktifbank şubesine giderek onaylanan kredinizi alabilir isterseniz de bankanın size sunduğu internet bankacılığüından farklı bir hesaba havale yapabilirsiniz.

Ayrıca, PTT ile anlaşma kurmuş olan Aktifbank, PTT merkezlerinden kredinizi teslim almanızı da sağlamaktadır. Borç ödeme konusunda Aktifbank şubeleri Aktifbank ATM noktaları, PTT ve Vakıfbank ATM noktalarından ödeme yapabileceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (2 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın