Gelir Belgesi Şartsız Kredi Veren 5 Banka

yorumsuz
931 gösterim

Gelir belgesiz kredi kullanmak isteyen kişiler; sadece işten çıkarılmış ya da sigortalı olarak çalışmayan kişilerden oluşmamaktadır. Bu kapsamdaki kişilere ek olarak, daha hızlı bir şekilde kredi kullanmak isteyen, banka şubelerinde vakit kaybetmek istemeyen ve anında ihtiyaçlarını gidermek isteyen kişilerden de oluşmaktadır.

Kişilerin şartsız bir şekilde kredi kullanmak istemelerinden dolayı da bankalar harekete geçti ve 2017 yılının sonlarına yaklaşırken, ihtiyaç kredilerindeki belge şartını kaldırmaya başladı. İşte gelir belgesiz kredi alabileceğiniz bankalar ve faiz oranları.

Belgesiz Kredi Veren 5 Banka

  1. Odeabank: %1,29’dan başlayan faiz oranları ile hizmet sunsalar da, kişilerin kredi notları üzerinden inceleme yaparak, artan şekilde faiz oranı sunmaktadırlar. İnternet bankacılığı, mobil uygulama ve Odeabank’ın internet sitesi üzerinden 48 aya kadar anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

  2. Denizbank: Birçok bankaya göre kredi paketlerinde daha esnek davranan Denizbank, %1,55’ten faiz oranları ile belge şartı olmadan 48 aya kadar ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. Bankadan kredi hizmeti almak isteyen kişiler, en fazla 55 bin TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilecektir.

  3. Akbank: Gelir belgesi şartına takılmadan kredi kullanmak isteyenler, kısa sürede başvuru formunu doldurarak tamamen internet ortamında işlemlerini gerçekleştirebilirler. Akbank’ın sunduğu bu hizmetteki faiz oranı %1,39’dan başlamaktadır.

  4. Türkiye İş Bankası: Maaş bordrosu ya da gelir durumunu gösteren belge olmadan yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurularında Türkiye İş Bankası’nı da tercih edebilirsiniz. Banka %1,52’den başlayan faiz oranları ve 48 aylık vade seçenekleri ile 30 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınıza anında yanıt veriyor.

  5. QNB Finansbank: Finansbank tarafından sunulan gelir belgesiz kredi imkanları, iki farklı şekilde sunulmaktadır. Bunlardan ilki banka müşterilerinin yapacağı diğeri ise Enpara kullanıcılarının yapacağı şekilde tasarlanmıştır. Her iki yoldan da kredi başvurusu yapan kişiler, onay almaları halinde hesaplarından kredilerini anında çekebilecek ve kredi borçlarını da 48 ay vade seçeneklerinden birisini seçerek ödeyecekler.

Anında ihtiyaçlarınızda belge şartına takılmadan kredi başvurusu yapıp kullanım sağlayabileceğiniz 5 banka önerisi bu şekildedir. Sunulan faiz oranları ve sizin tercih edeceğiniz banka doğrultusunda anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Kasım 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (2 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın