Denizbank’tan Kefilsiz Kredi Kampanyası 2017

yorumsuz
526 gösterim

Kredi başvurusu yapan kişiler ve onlara kefil olacak olan bireyler arasında yaşanacak sorunların en aza indirilmesi ve özellikle kefil şartı ile kredi alımlarında, ailelerin sosyal açıdan zarar görmesinin engellenmesi için, bazı hukuki düzenlemeler yapılmıştır. Bu düzenlemelere göre, kefil olacak kişi evli olduğunda, eş onayı alınması şartı getirilmiştir. Birçok eş de bu duruma onay vermediğinden dolayı, kefilsiz kredi almakta zorlanan kişiler bazı problemler yaşamaktadırlar.

Ancak, kefil şartına takılmadan kredi kullanmak, artık Denizbank tarafından geliştirilen ihtiyaç kredisi paketi ile mümkündür. Tüketicilerin ihtiyaçlarının göz önünde bulundurularak hazırlanan bu kredi paketinde, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredileri için başvuru yapılabilmektedir. Denizbank’ın geliştirdiği bu kredi paketlerinde, genel şart olan 48 aylık vade seçeneği geçerlidir. Ancak, ihtiyaç kredilerinde, kefil şartına takılmak istemeyen kişiler, en fazla 25 bin TL’lik başvuruda bulunabilirler.

Denizbank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi

Kefilsiz ihtiyaç kredisi kullanmak istediğinizde, 25 bin TL’lik bir tutar size yeterli ise, Denizbank’ın geliştirdiği kredi paketinden faydalanabilirsiniz. Bu kredi paketinde, faiz oranları %1,74’ten başlamıştır. Başvuruda bulunacak kişiler için örnek hesaplamamız da aşağıdaki gibidir.

  • Başvuru Tutarı: 25 bin TL
  • Vade: 48 Ay
  • Faiz Oranı: %1,74
  • Aylık Ödeme: 829 TL
  • Toplam Kredi Maliyeti: 39 bin 825 TL

Denizbank’tan 25 bin TL değerinde kefilsiz kredi başvurusunda bulunduğunuzda, aylık 829 TL ve 48 ay sonunda 39 bin 825 TL ödeme yapmış olacaksınız.

Denizbank Kefilsiz Taşıt Kredisi

Kredi ihtiyacınız aslında bir otomobil satın almak için ise, bu durumda Denizbank’ın taşıt kredisi paketlerine başvuruda bulunabilirsiniz. Kefil şartı olmaksızın yapacağınız taşıt kredisi başvurusunda, size sunulan faiz oranları ve buna göre yapılacak örnek hesaplamamız aşağıdaki gibidir.

  • Başvuru Tutarı: 25 bin TL
  • Vade Süresi: 36 Ay
  • Kredi Faiz Oranı: %1,38
  • Aylık Ödeme: 759 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: %22,14

Denizbank’tan kefil şartı olmadan taşıt kredisi başvurusunda bulunduğunuzda, faydalanacağınız faiz oranı ve bu orana göre örnek hesaplamamız yukarıdaki gibidir. Ancak, hem ihtiyaç kredisi hem de taşıt kredisinden kefilsiz faydalanabilmeniz için, bankanın sizde aradığı kredibilite yani banka sicili ve kredi notu şartlarını taşıyor olmalısınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (2 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın