Passolig Kullananlara Özel Anında İhtiyaç Kredisi

yorumsuz
557 gösterim

Spor müsabakalarında yaşanan sorunların en aza indirilmesi ve güvenlik önlemlerinin arttırılabilmesi amacı ile geliştirilen Passo Lig uygulaması, ülkemizde birçok kez eleştirilmiştir. Eleştirilere rağmen binlerce taraftarın kullanmak zorunda olduğu Passo Lig kartları, onlara spor müsabakaları dışında da bir takım avantajlar sağlamaktadır. Bunlara en güzel örnek ise, Passo Lig kullanıcıları için hazırlanan ihtiyaç kredileri ve anında kredi başvurusu ayrıcalıklarıdır.

Bilindiği gibi kişilerin başvuru sonrasında alacakları Passo Lig kartları, Aktifbank tarafından hazırlanmaktadır. Hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği bulunacak şekilde hazırlanan bu kartlarda, kişilerin talepleri üzerine 30 bin TL’ye kadar anında kredi sunulabilmektedir. Ayrıca, Aktifbank’ın tanınan kredi hizmeti olan N Kolay Kredi paketindeki tüm ayrıcalıklar, yine kişilere sunulmaktadır.

Passo Lig Kredi Başvurusu

Passo Lig kullanıcıları anında kredi başvurusu yapmak istediklerinde, Aktifbank’ın kurumsal internet sitesi ya da Passo Lig’in internet sitesine giriş yaparak başvuruda bulunabilirler. Burada kişilerin en fazla kullanacağı kredi limiti için 30 bin TL’lik bir sınır belirlenmiştir. Bu sınır dahilinde yapılacak başvuruların olumlu değerlendirilmesi sonucunda, talep edilen kredi tutarı anında hesaplarına yansıtılacaktır.

Spor severler bu kredi paketine başvuru yapacaklarında, ne kadarlık kredi faiz oranından faydalanacaklarını ve ne kadarlık taksit ödeyeceklerini merak ediyorlarsa, aşağıdaki hesaplamamızı inceleyebilirler.

  • Kredi Tutarı: 20 bin TL
  • Hesaba Yansıyacak Tutar: 19 bin 900 TL
  • Kredi Faizi: %2,29
  • Aylık Ödenecek Taksit: 755,15 TL
  • Vade Süresi: 48 Ay
  • Ödenecek Toplam Tutar: 35 bin 247 TL

Anında kredi başvurusu yapan ve onay alan kişileri bilgilendirmek amacı ile yaptığımız örnek hesaplamamız yukarıdaki gibidir. Her ne kadar faiz oranı yüksek yansıtılsa da, kredi başvurularında kişilere sunulan kolaylıklardan dolayı çok fazla önemsenmemektedir. Çünkü, kredi başvurusu yapan kişilerde aranan tek şart, banka sicillerinde bir cezanın ya da icra durumunun olmamasıdır.

Bunun dışında sizden hiçbir gelir belgesi talep edilmemekte, kefil şartı aranmamakta, ipotek istenilmemekte ve her şeyden önce şubeye gitmeden kredi kullanmanız sağlanmaktadır. Borcunuzu ödemek istediğinizde de, Passo Lig banka kartınıza taksit tutarını yatırabilir ya da Aktifbank şube ve ATM noktaları ile PTT şubelerinden kredi taksit ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (4 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın