Hemen Kredi Veren Bankalar

yorumsuz
1.609 gösterim

Mobil kullanıcı sayısının artışı ve teknolojiye uyumun artışı sebebiyle, bankalardaki kredi kullanım durumu her geçen gün artar. Bu sebeple, kredi kullanımının daha kolay hale gelmesi sağlanma çalışmaları yapılır. Böylelikle, hemen kredi çekimi eskisi kadar zor değildir. Kredi sağlama çalışmaları içerisinde, online kredi başvuruları büyük kolaylık sağlar.

Kefil olmadan, şubeye gitmeden ya da gelir belgesiz ihtiyaç kredisine sahip olmak artık son derece kolay hale geldi. Bankalar; bu ilgiye artış sebebiyle, kredi sağlamayı daha kolay hale getirmeye çalışırlar. Bu konuda; bankalarla alakalı genel bir analiz yapıp, doğru kredi kullanılabilir.

Kolay Kredi Sağlayan Bankalar

Kredi seçenekleri ve oranları dikkate alınarak, kredi başvurusu yapmak doğru bir tavırdır. Bu hususta, her zaman iyi bir gözlem yapmak yerinde olur. Kimilerinin koşul olarak zorlukları varsa, kimin de talep edilen belgeler hususunda farklılıkları olabilir. Akbank üzerinden yapılan online bir kredi başvurusunda; evrak ya da kefil talep edilmediği gibi, anında kredi almak mümkündür. Teb Bankası; evrak ve kefil aramaz, anında kredi sağlanır. ING Bank için ise; kefil istenmese de, evrak istenmesi mümkün olabilir.

Online Kredi Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Mobil ya da internet kanalıyla yapılan online olarak kredi başvuruları, son dönemde oldukça popülerdir. Sonuç olarak, dakikalar içerisinde kredi elde etmek son derece kolay hale gelir. Göz önünde bulundurulması gereken nokta, kredi veren bankaların limitleri ile alakalıdır. Örneğin en yüksek krediyi sağlayan ING Bank, 50000.00 Türk lirası kredi sağlar.

CEPTETEB Tarafından Sağlanan Kolay Kredi

CEPTETEB sayesinde; 30000.00 Türk lirası değerinde kredi almak, internet üzerinden rahatlıkla halledilir. CEPTETEB online kredi için sunulan faiz oranları, vade türüne göre değişim gösterir. 3 ile 24 ay süren vade süreleri için başvurulan ihtiyaç kredisi; % 1,39 faiz oranı verirken, 24-48 ay vade süreleri için ise, % 1,49 faiz oranı ayarlanır. Kredi tahsis ücreti olarak, bir bedel alınmaz. 48 ay vade ile 30000.00 Türk lirası değerinde kredi alanlar, 44000.00 Türk lirası ödeme yaparlar ve aylık taksit oranları 936.00 Türk lirasıdır.

ING Bank Sayesinde Alınan Anında Kredi Seçenekleri

ING Bank sayesinde, 50000.00 Türk lirası değerinde kredi almak olasıdır. Kredi başvurusu için, zaman aralığı yoktur. 48 ay vade alternatifi sayesinde, faiz oranı %1,39 olarak belirlenir. Kredi tahsis ücreti ise, 250 Türk lirası olarak belirlenir. 73000.00 Türk lirası değerinde geri ödeme yapılması gerekir.

Aktif Bank Tarafından Sağlanan Kredi Alternatifleri

Aktif Bank sayesinde sağlanan kredi, düşük nota sahip olan kişilere de faydalanma fırsatı sağlar. Düşük puan yüzünden kredi alamayan bireyler, bu bankayı tercih edebilirler. Bu hususta, bankanın bir yaptırımı söz konusu değildir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (4 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın