Kefilsiz, Senetsiz Para Veren Yerler

yorumsuz
1.578 gösterim

Günümüz şartları gereği ihtiyaçları karşılamak için maddi yetersizlikler yaşanabiliyor. Bazen planlananın dışına çıkan giderler olabiliyor. Bazen de beklenmedik mecburi harcamalar gerçekleşebiliyor. Tüm bu durumlarda imkan yetersizliği var ise borç almak gerekiyor.

Ancak bazı kişiler borç istemeye elverişli kişiler olmayabiliyor. Karakter gereği borç istemekten çekinen kişiler kadar borç vermeye çekinen kişilerde oldukça fazla. Böyle durumlar için kefilsiz, senetsiz para veren yerler mevcut. Kimseden borç istemeye gerek kalmadan, taksit taksit geri ödeyebileceğiniz bir paraya sahip olabiliyorsunuz.

Kefilsiz, Senetsiz Para Nasıl Alınır?

Maddi bir sıkışıklığınız olduğunda birinden borç istemek istemiyorsanız, sizi kimseye karşı mahcup bırakmayacak bu yöntem ile ihtiyacınız olan parayı bulabilirsiniz. Bunun için limiti olan bir kredi kartınızın olması gerekiyor. Bu işlemi yapan yerler, ihtiyacınız olan parayı kredi kartınızdan taksitli işlem olarak çekiyor ve size nakit olarak veriyor. Hem maddi sıkıntınızı gideriyorsunuz hem de geri ödemede herhangi bir zorluk yaşamıyorsunuz.

Kefilsiz, Senetsiz Ne Kadar Para Alınır?

Almak istediğiniz rakam kredi kartınızın limiti ile alakalıdır. Örneğin on bin Türk Lirasına ihtiyacınız var ise, kredi kartınızın limitinin on bin Türk Lirasından fazla olması gerekir.

Kefilsiz, Senetsiz Alınan Paraya Ne Kadar Faiz Uygulanır?

Kefilsiz, senetsiz para almanız durumunda bu işlem için bir faiz uygulaması mevcuttur. Bu işlemi yapan yer ihtiyacınız olan parayı nakit olarak size verirken, sizin kredi kartınızdan taksitli olarak çekim yapar. Yani elindeki nakit parasını size verir ve sizden alacağınız banka yolu ile taksit taksit tahsil eder. Bu durumda elindeki parayı size vermiş olmasından dolayı bir kar sağlaması gerekir.

Ortalama olarak yüzdelik oranların aşağı yukarı aynı civarlarda olmasına rağmen, nakit para kapasitesi büyük olan yerler daha düşük oranlar uygulayabiliyor. Bu işlemleri yapan yerleri internet üzerinden arama motoruna kefilsiz, senetsiz para veren yerler yazarak aratabilirsiniz.

Çıkan sonuçlara göre en çok işlem yapan firmalar listenin başında yer alır. Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bu işi yapan yerler mevcuttur. Aynı zamanda siz olmadan kart bilgilerinizi girerek işlem yapmaya uygun olan mail order sistemi ile bu işlemi yapan yerlerde var ancak mail order sisteminde taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2017
Çok KötüKötüİyiÇok İyiHarika! (2 oy verildi, ortalama: 5,00 / 5)
Loading...

Konu hakkında yorumunuzu yazın